بهترین لباس بازی اسپایدرمن

امروزه مرد عنکبوتی یکی از محسوب می‌شود و لباس مشهور او نیز تبدیل به یک نماد شده است. تاکنون شاهد سه مرد عنکبوتی متفاوت در دنیای سینما بوده‌ایم که برخی از آن‌ها بیش از یک لباس داشته‌اند. با این حال، لباس مرد عنکبوتی جدید اهمیت چندانی در مقایسه با دنیای کمیک بوک ندارد و تعداد خیلی بیشتری از لباس اسپایدرمن در دنیای کمیک وجود دارند.

ده لباس برتر مرد عنکبوتی را بشناسید

شما می‌توانید فهرست بهترین لباس های مرد عنکبوتی را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید: بهترین لباس های مرد عنکبوتی  لباس اصلی مرد عنکبوتی توسط استیو دیتکو طراحی شده است. با این حال، نسخه‌های مختلف مرد عنکبوتی در جهان‌های موازی، لباس‌های متفاوتی را به تن کرده‌اند. لازم به ذکر است که جهان‌های متفاوتی از جمله زمین شماره 1610 همچون دنیای اصلی مارول، از لباس اصلی مرد عنکبوتی استفاده کرده‌اند.
شخصیت‌هایی مانند مایلز مورالز و یا گوئن عنکبوتی نیز کمک بیشتری به ایجاد تنوع بیشتر در رتبه بندی لباس های مرد عنکبوتی شده‌اند. شما می‌توانید تا پایان این نوشتار با فیگار همراه باشید تا رتبه بندی لباس های مرد عنکبوتی را مشاهده نمایید. همچنین شما می‌توانید با در فیگار آشنا شوید.

مرد عنکبوتی نوآر یکی از متفاوت‌ترین لباس‌ها را در لیست ده لباس برتر مرد عنکبوتی دارد. او یک کت خیلی بلند و شلواری مشکلی می‌پوشد که او را بیشتر به بتمن شبیه می‌کند تا مرد عنکبوتی اصلی. او ماسکی با عینکت می‌زند و یک کاراگاه واقعی است. همچنین او ادای احترامی به شخصیت سایه دارد که در قرن بیستم شهرت زیادی داشت. این لباس مرد عنکبوتی جدید به دلیل تفاوت بسیار زیاد با عکس لباس مرد عنکبوتی اصلی، مورد استقبال زیادی قرار گرفت.

می دی پارکر‌، دختر مرد عنکبوتی و مری جین واتسون است. او در ابتدا لباسی که پدرش در یکی از می‌پوشید را استفاده می‌کرد. اما پس از گذشت زمان، او تصمیم گرفت تا لباس خود را طراحی کرده و با شیوه مدرن بسازد. این طراحی جدید، به سادگی وارد لیست ده لباس برتر مرد عنکبوتی شد.

هنگامی که می دی پارکر تبدیل به دختر عنکبوتی شد، با استفاده از طراحی مدرن لباسی را ساخت که با وجود شباهت بسیار زیاد به لباس کلاسیک مرد عنکبوتی، ظاهری بسیار شیک به او داد. همچنین نشان مرد عنکبوتی در لباس او نیز بسیار بزرگ‌تر از حالت عادی بود که در ابتدا یادآور لباس بن رایلی است.

Iron Spider یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین لباس‌های مرد عنکبوتی در دنیای کمیک است. این لباس را تونی استارک برای پیتر پارکر طراحی کرده و از تکنولوژی زیادی برای ساخت آن استفاده کرده است.  رنگ لباس مرد عنکبوتی آهنی قرمز و طلایی است.

چهار بازوی شاخکی همانند عنکبوت در این لباس وجود دارند که می‌توانند برای حمله، دفاع و یا حتی گرفتن دیوار و اجسام استفاده شوند. لباس بر نسخه Iron Spider در دنیای سینمایی مارول تاثیر زیادی داشته است. اگر سوالی همچون  لباس مرد عنکبوتی از چی درست شده برای شما به وجود آمده است، باید گفت که این لباس با استفاده از کریستال آلیاژ آهن تک اتمی و توسط تونی استارک ساخته شده است.

بیشتر بخوانید: در مورد بهترین ست ایفای نقش مرد عنکبوتی.

لباس Scarlet Spider-Man در اواسط دهه 1990 میلادی ساخته شده و یکی از متفاوت‌ترین لباس‌های مرد عنکبوتی در آن زمان بود. این لباس از موقتیت ویژه‌ای در رتبه بندی لباس های مرد عنکبوتی برخوردار است و با ایجاد تضادی منحصر به فرد در رنگ قرمز و آبی، باعث ایجاد تنوع در لباس‌های مرد عنکبوتی شد. همچنین یک هودی مخصوص باعث تفاوت بسیار بیشتری شد.

Scarlet Spider-Man اولین لباس مرد عنکبوتی بن رایلی است. همچنین این لباس شامل وب شوترهای ارتقاء یافته‌ای است که می‌توانند تارهایی منحصر به فرد و با قابلیت‌های جالب را پرتاب کنند. بعدها این نسخه‌های متفاوت تار، در دنیای سینمایی مارول نیز استفاده شدند.

لباس Superior Spider-Man شباهت‌های زیادی با Iron Spider دارد. با این حال، این لباس  با ایجاد حال و هوای ترسناک، تفاوت بسیار زیادی از دیگر لباس‌های این شخصیت دارد. لازم به ذکر است که این لباس، درواقع مربوط به یکی از قدرتمندترین نسخه‌های دکتر اختاپوس است که در لباس مبدل مرد عنکبوتی قرار گرفته است.

این لباس یک نسخه پیشرفته‌تر از نسخه اصلی و ابتدایی است. طراحی و رنگ لباس مرد عنکبوتی دچار تغییر زیادی نشده‌اند. با این حال، همانطور که در عکس لباس مرد عنکبوتی واضح است، بازوهای چهارگانه عنکبوتی در این لباس نیز وجود دارند.

طرفداران مرد عنکبوتی می‌دانند که مرد عنکبوتی 2099 از آینده آمده و تفاوت بسیار زیادی با مرد عنکبوتی اصلی دارد. این لباس با استفاده از مولکول‌های ناپایدار و همچنین شنلی منحصر به فرد، آن را بسیار متمایز می‌کنند.

این لباس به دلیل استفاده از ماسکی جدید و خاص که بیشتر به ماسک‌های لوچادور شبیه است، خیلی زود مشهور شد. همچنین نقش برجسته اسلکت بر سینه مرد عنکبوتی به جای نماد عنکبوتی، او را از طراحی کلاسیک متمایز کرده و شکلی بسیار منحصر به فرد به او داده است.

لباس سیمبیوتی مرد عنکبوتی برای اولین بار در شماره در دهه 1980 میلادی دیده شد. این لباس بسیار ساده است و یک لباس مرد عنکبوتی سیاه و سفید محسوب می‌شود که طرح زیادی در آن وجود ندارد. با این حال، این لباس بسیار جذاب است و تقریباً هر طرفدار عاشق آن خواهد شد.

لباس مرد عنکبوتی سیاه و سفید به دلیل همزیستی بیگانه فضایی، ونوم و پیتر پارکر بدین شکل تغییر یافته است. این لباس می‌تواند تغییر شکل دهد، به صورت تلپاتی با پیتر پارکر در ارتباط باشد و همچنین به صورت ارگانیک و بدون نیاز به وب شوتر، تار پرتاب کند. لباس سیمبیوتی مرد عنکبوتی جزو پرطرفدارترین لباس‌های این شخصیت است و در سینما نیز دیده شده است.

اخیرا و پس از گذشت دوسال از انتشار بازی و موفقیت های پی در پی آن، مردعنکبوتی پلی استیشن باز هم پای خودش را فراتر گذاشت و به فروش شگفت انگیز ۲۰ میلیون نسخه دست یافت! این خبر رسما از طرف آقای دیوید بول (رئیس بخش بازاریابی پلی استیشن) در صفحهٔ LinkedIn ایشان منتشر شده که نشان میدهد آن ۱۳.۲ میلیون نسخهٔ ماه ژوئیه ۲۰۱۹ پایان کار این بازی نبوده و با این اتفاق ، آن هم روی تنها یک پلتفرم بیش از پیش شده و شکستن این را رکورد را دست نیافتنی تر از سابق میکند. ضمن اینکه با فروش روزافزون خارق العاده این بازی، باعث می‌شود در سه رتبه برتر بازی های انحصاری پلی استیشن قرار گیرد.

البته این نکته نیز قابل توجه است که بازی اسپایدرمن پیش از انتشار  به سریع ترین فروش زمان انتشار با رقم ۳.۳ میلیون نسخه دست یافته بود که در آن زمان در رتبه اول قرار داشت. در حال حاضر بازی Spider-Man Miles Morales و نسخهٔ Remaster بازی مردعنکبوتی در دسترس دوستداران این شخصیت در کنسول پلی استیشن ۵ نیز قرار گرفته و طرفداران میتوانند این بازی را با پیشرفت های گرافیکی و بصری بیشتر روی این کنسول هم تجربه کنند. انتشار این نسخه با عرضه سه لباس جدید مرد عنکبوتی همراه بود و به همین مناسبت تصمیم گرفتیم این مقاله را آپدیت کنیم!

توجه: هیچ رتبه بندی خاصی در نوشتن این مقاله مدنظر نبوده است!

لباسهای اضافه شده توسط بروزسانیها:

45- لباس Armored Advanced

این لباس اختصاصی بازیه، در واقع همون لباس پیشرفته مردعنکبوتی هستش اما زرهی‌تره و برخلاف اکثر لباس‌های بازی، لنزهای قابل تحرک نداره.

44- لباس Arachnid Rider

این لباس هم از لباس‌های اوریجینال بازیه و همونطور که مشخصه، این لباس از انیمه‌های و مانگاها الهام گرفته بخصوص شخصیت Kamen rider. همچنین این لباس مثل vintage comic book حالت انیمیشنی داره. نسخه ای از این لباس در بازی مایلز مورالز هم وجود داره که میتونید در آن را ببینید.

43- لباس Bombastic Bag-Man

از این لباس برای اولین بار در شماره 258 کمیک مردعنکبوتی شگفت انگیز استفاده شد جایی که پیتر بعد از جدا شدن از سیمبیوت، این لباس رو از گرفت.

42- لباس Amazing

این لباس برای اولین بار در مورد استفاده قرار گرفت. سازندگان قصد داشتند تا از لباس سه‌گانه ریمی فاصله بگیرن و حالت مدرن‌تری بهش بدن که زیاد مورد پسند هواداران قرار نگرفت.

41- لباس Future Foundation

از این لباس برای اولین بار در شماره اول کمیک FF مورد استفاده قرار گرفت. بعد از مرگ هیومن تورچ، پیتر پارکر برای مدتی عضو گروه بنیاد آینده شد که این لباس رو بهش دادن.

40- لباس Stealth

این لباس برای اولین بار در دیده شد. شیلد این لباس رو به پیتر داد تا در سفرش شناخته نشه و هویتش مخفی باقی بمونه. این لباس توسط ند لیدز به نام میمون شب نامگذاری شد!

39- لباس Upgraded

این لباس هم برای اولین بار در فیلم دور از خانه دیده شد. پیتر در آخرای فیلم که دسترسی به لباسش نداشت، لباس مخصوص به خودش رو درست کرد.

38- لباس Webbed

لباس فیلم سه‌گانه مردعنکبوتی سم ریمی با بازی توبی مگوایر که افراد بسیاری با اون خاطره دارن و بعد از درخواست زیاد طرفداران، به بازی اضافه شد.

37- لباس Resilient

یکی دیگه از لباس‌های اوریجینال بازی که توسط  Gabriele Dell’Otto، طراح معروف دنیای کمیک، طراحی شد. برای باز کردن این لباس باید اولین مرحله اولینDLC بازی رو به پایان برسونید.

36- لباس Spider-Uk

این لباس متغلق به هستش (از دنیای شماره 833) در دنیای کمیک درباره گذشته اش اطلاعات چندانی نداریم ولی در رویداد دنیای عنکبوتی به ارتش عنکبوتی پیوست تا با وارثان مقابله کنه. بعدش هم یه جورایی رهبر گروه Web Warriors به حساب میومد. اما در رویداد   به طور ناگهانی و غیر منتظره به دست “وارثان” کشته شد! برای بدست آوردن این لباس باید اولین DLC این بازی رو تموم کنید.

35- لباس Scarlet Spider II

این لباس متعلق به هستش. پیتر لباس مخفی کاری خودش رو به کین داد و کین تغییرش داد و لباس مخصوص خودش رو درست کرد. این لباس برای اولین بار در شماره اول Scarlet Spider Vol2 پدیدار شد. برای بدست آوردن این لباس باید تمام مراحل فرعی اولین DlC بازی رو تموم کنید.

34- لباس Spider-Armor MK I

که در شماره صدم کمیک Web of Spider-man مورد استفاده قرار گرفت. وقتی که گروه New Enforcers به شهر نیویورک حمله کردند، پیتر این لباس رو ساخت تا با اون‌ها مقابله کنه. برای آزاد سازی این لباس باید اولین مرحله از دومین DLC بازی رو به پایان برسونید.

لباس ۲۰۲۰ اسپایدرمن مایلز مورالز

نحوه باز کردن قفل این لباس:

تمام چالش‌های آموزش Spider را تمام کرده و مأموریت جانبی تست آخر را کامل کنید

چرا این لباس یکی از بهترین‌هاست:

این لباس را تا اواخر بازی به دست نخواهید آورد، اما تلاش برای آن ارزش دارد. این لباس هیچ حالتی را باز نمی‌کند، اما شامل برخی نمایشگرهای LED در کلاه و قفسه سینه است. این لباس شما را به یک مرد (Spider) تبدیل می‌کند که در حال شهر می‌چرخد در طی مسیرش به سمت یک انبار شیطانی را هم شکست می‌دهد.

لباس Programmable Matter

لباس Programmable Matter Suit اسپایدرمن مایلز مورالز

نحوه باز کردن قفل این لباس:

تمام مخفیگاه‌های زیرزمینی و آزمایشگاه‌های Raxxon را به پایان برسانید، مأموریت جانبی Matter Up را کامل کنید

چرا این لباس یکی از بهترین‌هاست:

توصیف ظاهر این لباس بدون دیدن آن در حال حرکت کمی دشوار است، اما این لباس از اثر سوسمار مانندی استفاده می‌کند که هیچ‌گاه با تماشای بازتاب او در محیط در تحت تأثیر قرار دادن شما شکست نمی‌خورد. در واقع یک روش درونی برای نشان دادن قابلیت ردیابی پرتوی پلی‌استیشن ۵ است، و حتی با انیمیشن‌های منحصربه‌فرد ارائه می‌شود.

لباس Purple Reign

لباس سبز Purple Reign Suit اسپایدرمن مایلز مورالز

نحوه باز کردن قفل این لباس:

همه Sound Samples را کامل کنید و مأموریت جانبی Back to the Beginning را تمام کنید

چرا این لباس یکی از بهترین‌هاست:

این نام به تنهایی چند امتیاز سبک به این لباس می‌دهد، اما Purple Reign مختلف آن به Prowler ارجاع می‌دهد که آن را به یکی از بهترین لباس‌های Miles تبدیل کرده است. احتمالاً شما عاشق رنگ بنفش و سبز آن خواهید شد، و پنجه‌های کوچکی نیز در طراحی دستکش‌های لباس وجود دارد. این لباس حالت Redeemer خوبی را باز می‌کند که یک اسلات مهمات گجت را برای هر بار نابود کردن مخفیانه‌ای که انجام می‌دهید دوباره پر می‌کند.

لباس Bodega Cat

لباس گربه ای Bodega Cat Suit اسپایدرمن مایلز مورالز

نحوه باز کردن قفل این لباس:

داستان اصلی را تمام کنید و مأموریت جانبی Cat’s Pajamas را کامل کنید

چرا این لباس یکی از بهترین‌هاست:

ما به طور گسترده درباره عشقمان به لباس Bodega Cat (و نحوه انیمیشن‌های حمله منحصربه‌فرد Spider-Man the Cat صحبت کرده‌ایم)، پس اجازه دهید روی نحوه باز کردن آن تمرکز کنیم. زمانی که بازی می‌کنید، مطمئن شوید که حواستان به مأموریت Cat’s Pajamas باشد. پس از اتمام آن و شکست دادن کمپین، اجازه دارید به bodega باز گردید که در آن می‌توانید جالب‌ترین لباس Miles را باز کنید.

لباس Homemade

لباس Homememade اسپایدرمن مایلز مورالز

نحوه باز کردن قفل این لباس:

به سطح ۵ برسید، ۸ توکن فعالیت به دست آورید، ۱ Tech Part پیدا کنید

چرا این لباس یکی از بهترین‌هاست:

زیبایی DIY این لباس جذابیت کمی ندارد (به نظر می‌رسد شبیه چیزی است که برای هالووین پوشیده‌اید و همیشه آن را به خاطر می‌سپارید)، اما در واقع حالت لباس است که آن را به یکی از برترین لباس‌ها تبدیل می‌کند. حالت Power Pitcher آسیب به اشیاء پرتاب شده را افزایش می‌دهد، که فایده زیادی برای برخی از نبردهای اولیه در بازی دارد.

دکمه بازگشت به بالا