کرایه ماشین مدل بالا در تهران

اجاره ماشین مدل بالا در تهران

اجاره ماشین مجموعه ما با بیش از ۸۰ دستگاه خودرو یکی از بزرگترین رنت کاران تهران و کرج است. رنت خودرو لوکس با کادری مجرب و قوی و هم چنین مشاوران و سایت اجاره خودرو و اپلیکیشن رزرو آنلاین کرایه ماشین دسترسی زیادی را برای اجاره گیرنده های ایجاد کرده که به آسانی خودرو مورد نظرشان را اجاره کنند. مجموعه اجاره خودرو ما یکی از رنتکارهای تهران میباشد که بیش از ۸۰ دستگاه خودرو از برند های اجاره مازراتی ، اجاره پورشه ، اجاره مرسدس بنز ، اجاره بی ام دبلیو ، اجاره تویوتا ، اجاره کیا ، اجاره هیوندای، اجاره پژو می باشد که همه خودرو ها مدل ۲۰۱۴ به بالا هستن. قیمت های خودرو ها برای رضایت مشتریان عزیز به قیمت نرمال گذاشته شده است که اجاره گیرنده ها به راحتی خودرو مورد نیازشان را رنت کنن.

اجاره خودرو با راننده :

این نوع اجاره خودرو وقتی خودرو مورد نظرتان را انتخاب کردید با مشاوران ما تماس حاصل کرده یا با رزرو آنلاین خودرو روز و تاریخ اجاره خود را تعیین کرده و پس از واریز بیعانه خودرو بدست شما می رسد. این نوع اجاره خودرو دیگر لازم به پرداخت چک یا سفته و همچنین ودیعه یا دپوزیت را ندارید. و فقط هزینه با راننده که روزانه ۱۰۰ هزار تومان می شود پرداخت مینمایید.

اجاره خودرو بدون راننده:

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع ایرانی

    یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو

    کارت شناسایی معتبر

    گواهینامه

    “فقط و فقط” یکی از موارد ذیل:

        هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)

        سند ملکی به نام متقاضی

        توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن به شرکت

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع خارجی

    کارت شناسایی معتبر

    ویزا و پاسپورت متقاضی

    تصویر بلیط رفت و برگشت متقاضی

    گواهینامه

    هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (به ریال و یا سایر ارزهای خارجی) (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)

کرایه خودرو

همه ما ممکن است در شرایط مختلف به یک خودرو نیاز داشته باشیم، اما با توجه به شرایط، خرید خودرو همیشه امکان پذیر نیست؛ در برخی موارد نیز ممکن است خودرو داشته باشیم، اما به هر دلیلی نخواهیم یا نتوانیم از آن استفاده کنیم و به خودروی بهتری احتیاج داشته باشیم به عنوان مثال خودرو ما خراب شده باشد یا بخواهیم به سفر برویم و به خودرو راحت‌تر و مدرن‌تری نیاز داشته باشیم، در این شرایط بهترین کار کرایه خودرو است.

کرایه خودرو در جهان و مخصوصا کشورهای اروپایی بسیار رواج دارد، در ایران نیز شرکت‌هایی جهت کرایه خودرو وجود دارد، اما به این دلیل که کرایه خودرو یک صنعت جدید و نو است، بسیاری از مردم درباره آن اطلاعات کمی دارند. در اینجا قصد داریم صنعت کرایه خودرو را شرح دهیم پس با ما همراه باشید

اجاره ماشین

این روزها با گران شدن اتومبیل، بازار اجاره ماشین داغ‌تر شده و افراد بیشتری دست از خرید خودرو برداشته‌ و در صورت نیاز به خودرو (به ضرورت و یا حتی پرکردن اوقات فراغت)، اقدام به اجاره ماشین می‌کنند. گاهی نیز ممکن است برای شما پیش آمده باشد که ضمن حضور در شهری غریب و یا حتی در شهر محل زندگی خود نیاز به این داشته باشید که نه به عنوان مسافر بلکه به عنوان راننده و یا ظاهراً مالکِ اتومبیل در شهر رانندگی کنید.

قرار گرفتن در این وضعیت احتمالاً شما را مجاب کند که برای اجاره ماشین اقدام کنید و یا از دوستان یا آشنایان خود اتومبیلی قرض گرفته و چند ساعت یا چند روزی را در شهر با آن بگذرانید. در سایت تک سیر امکان راه حل جایگزینی وجود دارد که به شما می‌گوید نگرانیِ خاصی از این بابت نیست و می‌توانید با اجاره ماشین مشکل خود را حل کنید. اجاره ماشین راهی است که ضمن آن اختیار اتومبیل برای ساعت‌ها و یا حتی روزها و ماه‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با پرداخت هزینه و ارائه مدارک مورد نیاز برای اجاره ماشین، به راحتی اتومبیلی را برای خود اختیار کنید.

تردد داخل شهری و بین‌شهری هم می‌تواند به کمک وسایل حمل و نقل عمومی و هم با ماشین شخصی صورت گیرد. اما اجاره ماشین پدیده‌ای تازه است که در بسیاری از شهرهای بزرگ و کوچک ایران رایج شده‌ است.

اجاره ماشین مزایای دوجانبه‌ای برای میزبان و مهمان به وجود آورده‌ است. از آنجایی که تردد در شهرهای بزرگ به کمک وسایل حمل و نقل عمومی نیازمند صرف زمان زیادی برای رسیدن به مقصد است و همچنین ترافیک خود عامل مهمی در اتلاف وقت است، ماشین شخصی در بسیاری موارد می‌تواند راهگشای مناسبی باشد. از طرفی اجاره خودرو باعث می‌شود تا نگرانی بابت هزینه‌های تعمیر و نگهداری، پرداخت بیمه و دیگر هزینه‌های جانبی وجود نداشته باشد.

شما به عنوان مهمان می‌توانید بدون پرداخت هزینه‌ای بابت خریداری خودرو، از چند ساعت تا چند روز، برای انجام کارهای روزمره، برگزاری مراسم‌های خاص، گشت درون شهری یا سفر بدون دغدغه از زمان خود لذت ببرید. اجاره ماشین این امتیاز را به شما می‌دهد تا با توجه به بودجه معین‌شده، ماشین مورد نظر خود را برای مدت معین در اختیار داشته باشید.

علاوه بر موارد اشاره شده، اجاره ماشین مزایای زیر را در بردارد:

کرایه ماشین سفری بدون دغدغه را به شما هدیه می‌دهد، زیرا با دراختیار داشتن ماشین اجاره‌ای دیگر لازم نیست نگران برنامه زمانی وسایل نقلیه عمومی، تغییر برنامه، اتلاف وقت تا رسیدن اتوبوس یا قطار به ایستگاه مورد نظر یا همراه شدن با افراد ناشناس باشید.

اجاره ماشین همچنین باعث می‌شود تا در هزینه‌های سفر خود صرفه‌جویی کنید، زمان کمتری را برای رسیدن به مقصد بعدی در نظر بگیرید، به این ترتیب می‌توانید در طول سفر خود از جاذبه‌های بیشتری بازدید کنید.

حتی اگر دارای ماشین شخصی هستید، می‌توانید با یک انتخاب هوشمندانه ماشین مناسبی برای سفر خود اجاره کنید. به این ترتیب، علاوه بر آنکه از استهلاک خودروی خود جلوگیری می‌کنید، می‌توانید ماشینی را انتخاب کنید که به نسبت ماشین خود دارای مصرف سوخت بهینه‌تر یا به عبارتی کمتر است و یا فضای بیشتری برای سرنشینان و چمدانها دارد.

اجاره ماشین درون شهر به شما این امکان را می‌دهد که بدون نگرانی از نبود تاکسی و یا دیر رسیدن به ایستگاه مورد نظر، یک روز عالی کاری را فارغ از صف‌های طولانی اتوبوس و تاکسی و یا انتظار برای قبول درخواست شما از سوی سامانه‌های آنلاین رزرو تاکسی را داشته باشید.

فارغ از بودجه‌ای که برای مراسم عروسی خود در نظر گرفته‌اید، شما می‌توانید ماشین ایده‌آل خود را برای یک شب رویارویی اجاره کنید. فراموش نکنید که تنها قرار است هزینه رنت ماشین را پرداخت کنید و نه هزینه خرید آن را.

هر یک از موارد فوق می‌تواند دلیل خوبی برای اجاره ماشین باشد، که اجاره ماشین از سامانه به شما این اطمینان را می‌دهد که ماشین به دلخواه خود را برای مدت معین با رعایت قوانین و مقررات مشخص شده، در اختیار داشته باشید و از آن لذت ببرید.

اجاره خودرو در تهران

اجاره خودرو بدون راننده

یکی از متمایز ترین خدمات وی آی پی ، اجاره خودرو بدون راننده است. شما می توانید با بررسی خودرو مورد نظر خود، درخواست خود را از طریق فرم های مندرج در هر صفحه ارسال کنید. پس از ارسال درخواست، کارشناسان ما جهت انجام امور اجاره خودرو، با شما تماس خواهند گرفت.

اجاره خودرو لوکس

خودروهای لوکس را فقط از وی آی پی بخواهید. گروه ما در تلاش است خدمات خود را در زمینه اجاره خودرو های لوکس بیشتر کند. در سامانه اجاره خودرو در حال حاضر بیش از 15 خودرو لوکس وجود دارد که شما می توانید درخواست خود را مبنی بر اجاره ی آنها برای ما ارسال کنید.

ترانسفر تشریفاتی

ترانسفر تشریفاتی شامل ارائه خدمات تشریفات رفت و آمد افراد مهم است. در صورت تمایل به اخذ خدمات ترانسفر تشریفاتی می توانید با وی آی پی از طریق شماره تلفن های تماس مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا مراتب کار به راحتی برای شما صورت پذیرد. با ما همراه باشید.

ترانسفر فردوگاهی

دیگر نگران بازگشت از سفر خود نباشید. به راحتی می توانید از طریق سامانه رزرواسیون اجاره خودرو، اقدام به ارسال درخواست خدمات ترانسفر فرودگاهی باشید. پرسنل وی آی پی همواره در تمامی ساعات روز، حتی زمان های تعطیل در خدمت شما خواهند بود.

رزرو آنلاین

رزرو آنلاین خدمات، باعث صرفه جویی در زمان شما خواهد شد. تفاوت بزرگ انسان های ثروتمند با دیگر انسان ها، در استفاده از زمان است. کسانی که می توانند مدیریت زمان را در دست بگیرند ثروتمندان واقعی هستند. تمامی انسان ها به یک اندازه زمان دارند، اما فقط کسانی که استفاده درست از آن را بلد هستند، ثروتمند خواهند شد.

پیگیری آسان

شما به راحتی می توانید از طریق سامانه اجاره خودرو رزرو های انجام داده ی خود را پیگیری نمایید. همچنین می توانید جهت تسریع انجام امور رزرو اجاره خودرو، با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

کرایه خودرو با راننده و بدون راننده

امروزه با پیشرفت ارتباطات بین المللی نیاز به تشریفات اداری و تجاری بیش از پیش احساس می شود. در همین راستا موسسه وی آی پی با ارائه خدمات تشریفاتی خود در زمینه کرایه اتومبیل با رانندگان مجرب و دارای مهارت های گفتاری به زبان های مورد درخواست مشتریان آماده ی خدمات رسانی در همایش ها، مجالس و برگزاری جلسات بیزینسی سازمان های معتبر است. شایان ذکر است خدمات ارائه خودروهای تشریفاتی و اسپورت به صورت بدون راننده نیز توسط موسسه وی آی پی انجام می پذیرد.

البته شرایط واگذاری و کرایه هر یک از روشها (کرایه اتومبیل با راننده و کرایه اتومبیل بدون راننده) متفاوت است. جهت اطلاع از شرایط کرایه اتومبیل می توانید به بخش پرسش و پاسخ مراجعه نمایید و یا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای مندرج در سایت تماس بگیرید. موسسه وی آی پی با هدف رضایتمندی کلیه همراهان و مشتریان گرامی کار خود را به جدیت در زمینه تشریفات اداری و تجاری انجام می دهد. خوشحالیم که در این مسیر با ما همراه هستید.

ترانسفر تشریفاتی و فرودگاهی

موسسه وی آی پی با ارائه خدمات ترانسفر تشریفاتی و فرودگاهی راه های مبادلات و بیزینس هایی که نیاز به تشریفات در رفت و آمد را دارند با ارائه خدمات لوکس خود مرتفع تر می سازد. ترانسفر تشریفاتی و فرودگاهی در وی آی پی بسیار متفاوت است! وی آی پی به شما این اطمینان را خواهد داد تا خودروهای در اختیار قرار داده شده در زمینه ی تشریفات از بالاترین کیفیت و کارایی برخوردار باشند.

کلیه پرسنل تشریفات (رانندگان خودروهای تشریفاتی) دوره دیده می باشند و همگی با یونیفرم های مخصوص کار تشریفات به خدمت شما و همراهانتان حاضر خواهند شد. همچنین بنا به درخواست مشتری، وی آی پی راننده با مهارت های گفتاری و زبانی کشور مربوطه را ارسال خواهد نمود. در راستای خدمات رسانی به شهروندان عزیز، وی آی پی خدمات ترانسفر تشریفاتی خود را در شهرهای تهران و کرج اعمال می نماید. همچنین اگر قصد عزیمت از هرکجای تهران و کرج را به فرودگاه های امام و یا مهرآباد را داشته باشید می توانید از خدمات ترانسفر فرودگاهی ما استفاده نمایید.

کرایه ماشین عروس

وی آی پی با توجه به رویکرد خود در ارائه خدمات لوکس در زمینه کرایه خودرو و ترانسفرت تشریفاتی و فرودگاهی، خدمات ویژه ای در خصوص اجاره ماشین عروس به کلیه زوج های جوان ارائه می دهد. خدمات اجاره ماشین عروس با بهترین خودروها و مجرب ترین رانندگان ارائه می شود. البته شما می توانید این خدمات را بدون راننده نیز استفاده کنید.

شرایط استفاده از خدمات را می توانید با کلیک بر روی خدمات اجاره ماشین عروس ملاحظه فرمایید. موسسه وی آی پی ضمن تبریک و تهنیت و آرزوی خوشبختی برای کلیه زوج های جوان سعی دارد بالاترین کیفیت خدمات را در ارائه و کرایه خودروی عروس به مشتریان خود اعمال دارد. خوشحال و خرسندیم که می توانیم در رویایی ترین شب زندگیتان شریک خوشحالی شما باشیم.

چرا خودرو اجاره کنیم؟

چرا خودرو اجاره کنیم؟ امروزه خدمات کرایه اتومبیل در تهران باعث شده نیاز به داشتن یک خودرو ایده آل برای انجام سفرهای شهری و برون شهری و کلیه کارهای تجاری و تشریفاتی امری آسان گردد. از مزایای اجاره ماشین می توانیم به امکان اجاره ماشین با راننده، امکان اجاره انواع ماشین های روز دنیا، عدم نیاز به هزینه های نگهداری خودرو، عدم نیاز به رفتن به تعمیرگاه و صرف زمان برای خودرو و قیمت ارزان تر اجاره نسبت به خرید خودرو اشاره کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اجاره اتومبیل کلیک کنید. ما بهترین شرایط را برای اجاره ماشین در تهران برای مشتریانمان فراهم کرده ایم.

مدارک لازم برای اجاره ماشین

مدارک خاصی برای اجاره اتومبیل در تهران نیاز است. این مدارک بسته به دلیل اجاره ماشین معمولا متفاوت است. ما در مرکز اجاره ماشین وی آی پی سعی کردیم منعطف ترین شرایط را برای رزرو و کرایه خودرو ایجاد کنیم. برای اجاره ماشین با راننده هیچ گونه مدارکی از شما اخذ نمی شود و کلیه اختیارات و مسئولیت ها بر عهده راننده همراه شما می باشد. در اجاره ماشین بدون راننده و اجاره ماشین برای مراسم عروسی معمولا مدارکی همچون چک و سفته، یا سند مالکیت و یا جواز کسب و ودیعه نقدی دریافت می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط اجاره ماشین کلیک کنید.

دکمه بازگشت به بالا