جامعه

اجرای طرح ویژه ساماندهی دست‌فروشان در ایام پایانی سال

معاون هماهنگی عمرانی استاندار تهران گفت: “تقویت نظارت بر موآردام و ساماندهی فروشندگان به طور جدی در دستور كار قرار گرفته و با متخلفان برخورد خواهد شد.”

به گزارش مجله خانواده عبدالرضا چراغاری در کنفرانسی برای سازماندهی و جلوگیری از موابلام در پایان سال گفت که برنامه ویژه ای برای ساماندهی فروشندگان به روش خاصی برای مدت یک ماه از 31 مارس تا 31 آوریل اجرا می شود. گفته می شود این کار انجام می شود.

وی با اشاره به همکاری راه و شهرسازی برای مرتب سازی این موضوع ، افزود: راه ها و شهرسازی آماده فرود هستند. فراهم کردن شما باید مکان مورد نیاز را مشخص کنید. بعلاوه ، برای این منظور باید از ظرفیت اداری و پارکها و مکانهای دیگری که آزادانه در دسترس شهر تهران است استفاده شود.

وی ادامه داد: تقویت نظارت بر موآردام و ساماندهی فروشندگان به طور جدی در دستور کار قرار گرفته و با متخلفان برخورد جدی خواهد شد. از طرف دیگر ، الزامات شريان كرونر در اولويت قرار دارد و در تمام تصميمات و اقدامات به شدت رعايت مي شود. بسته به شرایط تهران ، ما در جلسات فروشنده های دستفروش در تهران ، شمیرانات و ری حمایت مالی کردیم تا تصمیمات موثری برای مدیریت این موضوع از طریق هم افزایی بگیریم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران ، بر پاسخ فرماندار به اصناف برای مراجعه برخی اصناف به موآردام ، ارائه هشدارهای لازم و تقویت بازرسی های صنفی تأکید کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا