بین الملل

شلیک منور توسط صهیونیست‌ها به آسمان جنوب لبنان

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین مجله خانواده، منابع محلی بامداد سه‌شنبه از شلیک چند منور توسط نظامیان صهیونیست مستقر در شمال فلسطین اشغالی به آسمان مرز جنوب لبنان در منطقه «رأس الناقوره» خبر دادند.

همچنین «علی هاشم» مجری شبکه انگلیسی «الجزیره» با انتشار تصویری نوشت که رژیم صهیونیستی بمب فسفری به مناطق مرزی جنوب لبنان در نزدیکی «الضهیره» شلیک کرده است.

این در حالی است که دقایقی قبل جنبش مقاومت اسلامی «حزب‌الله» لبنان تصاویر انهدام یک فروند تانک ارتش رژیم موقت صهیونیستی توسط موشک هدایت‌شونده در منطقه «الضهیره» را منتشر کرد.

پیش از این، وزارت جنگ رژیم صهیونیستی دستور داده بود ۲۸ شهرک صهیونیست‌نشین در فاصله ۲ کیلومتری از مرز جنوب لبنان، هرچه سریعتر تخلیه شوند. (جزئیات بیشتر)

تنش‌ها در مرز لبنان-فلسطین اشغالی در حالی بالا گرفته که مقاومت لبنان روز گذشته دو تانک مرکاوای اسرائیلی و یک موضع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را هدف قرار داده بود که به دنبال آن چند نظامی صهیونیست کشته و زخمی شدند.

این حملات پس از آن آغاز شدند که یک بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی خودروی گروهی از خبرنگاران را در خطوط مرزی لبنان و فلسطین اشغالی هدف قرار داد.

به دنبال این حمله رژیم صهیونیستی، عکاس لبنانی‌الاصل خبرگزاری «رویترز» به شهادت رسید و چند خبرنگار دیگر مجروح شدند.

 

 

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نویسنده تحریریه مطالب بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با رویکردی منحصر به فرد. با توانایی تحلیلی قوی و طرح سوالات کلیدی، شما را در قلب اتفاقات جهانی قرار می‌دهم. با استفاده از شیوه‌ای جذاب و سرگرم‌کننده، به شما اخبار جهانی را منتقل می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا