بین الملل

خوانندگان گروه ماکان به وعده خود عمل کردند

با حضور در مناطق زلزله‌زده؛

امیر مقاره و رهام هادیان خوانندگان گروه «ماکان بند» امروز با حضور در میان مردم زلزله زده خوی، لحظات شادی را برای مردم این شهر رقم زدند.

به گزارش گروه فرهنگ خبرگزاری آنا، اواخر بهمن سال جاری بود که گروه «ماکان بند» نخستین اجرای خود را پس از چند ماه تعطیلیِ کنسرت‌ها در تهران و در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار کرد. ماکان بند در آن اجرا اعلام کرد که ما و هواداران‌مان یک خانواده هستیم و در روزهای غم یا شادی در کنار همدیگر خواهیم ماند.

 

امیر مقاره و رهام هادیان؛ خوانندگان گروه «ماکان بند» در اجرای روز 23 بهمن 1401، وعده دادند که به زودی به شهر خوی خواهند رفت تا در کنار مردمِ زلزله زده این شهر باشند.

 

امروز شنبه 27 اسفند 1401، رهام هادیان و امیر مقاره به خوی رفتند تا در آستانه سال جدید، در کنار مردم زلزله زده خوی باشند. مقاره و هادیان در این سفر به صورت میدانی در میانِ چادرهای مردم زلزله زده خوی حاضر شدند و از نزدیک با آنها دیدار کردند. خوانندگانِ «ماکان بند» همچنین چند قطعه از آثار مشهورشان را به صورت پلی بک با نوجوانان و جوانانِ شهر خوی اجرا کردند.

 

این سفر و این دیدارِ حضوری در میان مردم خوی، باعث خوشحالی و شادی بسیاری در میان مردم زلزله زده خوی شد. ماکان بند در روزهای پایانی سال 1401، برنامه تقویمیِ شلوغی از کنسرت‌های مختلف در شهرهای مختلف دارد؛ اما با این حال برنامه‌ریزی لازم را برای حضور در خوی انجام داد تا بتواند به وعده‌ی خود برای حضور در میان مردمِ شهر خوی، عمل کند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا