اقتصادی

وزش باد و گردوخاک در برخی از محورهای استان سیستان و بلوچستان

وزش باد و گردوخاک در برخی از محورهای استان سیستان و بلوچستان

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از وزش باد و گردوخاک در برخی از محورهای استان سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: تردد در محور مرز شلمچه – خرمشهر، محور مرز چذابه – بستان، محور مرز خسروی – قصر شیرین، محور مرز باشماق – مریوان و محور مرز تمرچین – پیرانشهر، روان گزارش شده است.

به گزارش خبرگزاری مجله خانواده، مهرداد برقی با اعلام وضعیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی، اظهار داشت: در محور چالوس مسیر رفت و برگشت محدوده تونل کندوان، ترافیک نیمه‌سنگین است. همچنین، تردد در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت مسیر رفت و برگشت روان و بدون مداخله های جوی گزارش شده است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور ادامه داد: ترافیک در محور مهران – ایلام مسیر رفت و برگشت محدوده کمربندی مهران نیمه سنگین و در محور ایلام – سرابله – حمیل محدوده های تونل آزادی، گلمه و سرخکان سنگین است.

وی همچنین از وزش باد و گردوخاک در برخی از محورهای استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا