اقتصادی

الحاق ۱۴۵۸ هکتار و تغییر کاربری ۵۳۹ هکتار زمین در شهرهای خوزستان

مجله خانواده/خوزستان معاون معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: در راستای شتاب دهی به نهضت ملی مسکن و طرح جوانی جمعیت در سطح شهرهای خوزستان ۱۴۵۸ هکتار زمین به محدوده شهرها الحاق و ۵۳۹ هکتار زمین تغییر کاربری داده شد.

شبنم کوچک‌پور در گفت و گو با مجله خانواده با اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون ماده ۵ شهرهای رامشیر و دزفول و اهمیت تامین زمین مناسب برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان اظهار کرد: تمام تلاش ما این است که بهترین نقاط را برای الحاق به شهر و یا تغییر کاربری برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن انتخاب کنیم.

وی افزود: برای تحقق اهداف دولت در خصوص تامین زمین طرح نهضت ملی مسکن و همچنین رونق و گسترش کسب و کار بی وقفه تلاش خواهیم کرد.

معاون معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان ادامه داد: کلیه موارد طرح نهضت ملی مسکن در استان خوزستان در حوزه شهرسازی را خارج از نوبت بررسی خواهیم کرد تا این طرح ملی در موعد مقرر به سرانجام برسد.

کوچک‌پور عنوان کرد: در راستای شتاب دهی به نهضت ملی مسکن و طرح جوانی جمعیت در سطح شهرهای خوزستان تاکنون ۱۴۵۸هکتار زمین به محدوده شهرها الحاق و ۵۳۹ هکتار زمین تغییر کاربری داده شد.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا