اقتصادی

افتتاح طرح توسعه سه واحد صنعتی ساوه با ۶۳۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری

مجله خانواده/مرکزی طرح توسعه سه واحد تولیدی صنعتی با ۶۳۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری، در منطقه ویژه اقتصادی کاوه به بهره برداری رسید.

امروز ۱۴ بهمن ماه، همزمان با سومین روز دهه فجر طرح توسعه یک واحد تولید انواع مبدل‌های حرارتی آبگرمکن و پکیج با دو هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری و ۲۱۰ نفر اشتغال مستقیم، یک واحد تولیدکننده انواع قابلمه و ظروف تفلون با ‌هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری و ۴۰ نفر اشتغال مستقیم و یک واحد تولیدکننده روغن حیوانی با سه هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری و اشتغال مستقیم ۱۲۰ نفر در شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه به بهره‌برداری رسید.

این سه طرح در جریان سفر فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی به ساوه به بهره برداری رسید.

افتتاح طرح توسعه سه واحد صنعتی ساوه با ۶۳۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری

استاندار مرکزی همچنین در این سفر، به همراه جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی با حضور در منزل شهید مرتضی بیدقدار در روستای قشلاق، با خانواده معظم این شهید دیدار و از صبر و فداکاری والدین شهید تجلیل کرد.

شهید مرتضی بیدقدار در سی‌ام شهریور ماه سال ۱۳۵۸ در روستای قشلاق از توابع شهرستان ساوه دیده به جهان هستی گشود. پس از پایان تحصیلات، برای خدمت مقدس سربازی به لشکر ۲۳ تکاور نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی‌ ایران پیوست و در منطقه‌ی موسیان در اثر انفجار مین به جا مانده از زمان جنگ، به درجه‌ی رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا