استان ها

محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی ازسوی آتش‌نشانان کشور؛تا خشکاندن ریشه رژیم نامشروع درکنار غزه‌ایم

مدیران عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی در 10 شهر کشور با امضاء بیانیه‌ای مشترک جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کردند.

به گزارش مجله خانواده،در بیانیه مشترک مدیران عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی 10 شهر کشور که به امضای قدرت‌الله محمدی، مدیرعامل سازمان‌آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، مجید فرهادی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی مشهد، سعید صالح‌نیا، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تبریز، شهرام مومنی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی رشت، علی زندیه، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی قم، ابراهیم بابایی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی کرمان، حسین سرباز رشید، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ارومیه، هادی عیدی‌پور، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شیراز، ابراهیم مطلبی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی اصفهان و علی دومیرکلایی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ساری رسیده، آمده است:‌

« بسم الله قاصم الجبارین

قُلْنَا یا نَارُ کُونِی بَرْدًا وَسَلَامًا عَلَی إِبْرَاهِیمَ
گفتیم: ای آتش بر ابراهیم خنک و سالم باش (سوره مبارکه انبیاء آیه 69)

آتش نمرودیان بار دیگر مهیا شد تا خلیلیان الهی را درآن بیفکنند و به بت‌پرستی خود دل خوش دارند. لکن خداوند عزوجل آتش را بر ابراهیم گلستان کرد و نمرودیان را رسوای دوسرا. آری امت محمد ابن عبدالله(ص) و حافظان اولین قبله مسلمین قدس شریف بر سینه خود مدال افتخار مدافعین مسجد الاقصی را نصب کردند و پیش قراولانی برای حکومت عدل الهی شدند.

خوشا به سعادت شما ای شیرمردان و ای شیرزنان جبهه توحید و آفرین بر صبر شما که ظفر دربر دارد و شما نزد خداوند متعال محبوب خواهید بود. عزیزان، برادران و خواهران امدادگر و آتش‌نشان غزه مظلوم، مقاوم و شجاع کاش امکانی بود در کنار شما می‌ایستادیم و در کنار شما جهاد می‌کردیم و در این راه، پیروز همیشه تاریخ می‌بودیم. برای آتش‌نشانان جهان فرقی نمی‌کند، خاموش کردن آتش مراسم عروسی در عراق، یا فروریختن ساختمان پلاسکو در تهران، اما خاموش کردن آتش و پیدا کردن مجروحین و کشته‌شدگان زیر آوار بیمارستان آن هم بیمارستان زنان و کودکان حقیقتا دردآورترین و تلخ‌ترین تجربه‌کاری هر امدادگر و آتش‌نشانی است.

صبر شما شاهکار زمانه است ونجابت شماراهگشای آینده اسلام شریف، همراه با ولی امرمان آماده حضوریم.  آتش نشانان ایران، این حملات وحشیانه رژیم منحوس صهیونیستی را محکوم واعلام می‌دارد تا خشکاندن ریشه این رژیم نامشروع در کنار مردم عزیز و بالاخص آتش‌نشانان قهرمان غزه خواهد بود.

وَمَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ»

محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی ازسوی آتش‌نشانان کشور؛تا خشکاندن ریشه رژیم نامشروع درکنار غزه‌ایم
تصویر بیانیه منتشرشده

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا