استان ها

جام رسانه امید ظرفیتی ارزشمند برای انعکاس خدمات نظام در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش خبرگزاری مجله خانواده از استان کهگیلویه و بویراحمد؛مرادعلی پیوند رودر نشست هماهنگی برگزاری جام رسانه ای امید که با حضور جمعی از مدیران دستگاه های مختلف در استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد گفت:در دولت سیزدهم اقدامات خوبی انجام شده اما برای اطلاع رسانی آن نقایصی وجود دارد و کم کاری هایی صورت گرفته و اقدامات آنطور که انتظار می رود به اطلاع مردم نرسیده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بیان کرد: اخبار دستگاه هایی هم که اقدام به بیان عملکرد خود می کنند در میان اخبار دسته چندم و خبرهای حاشیه ای به خوبی دیده نمی شود که برگزاری جام رسانه ای امید، کار ارزشمندی برای بیان خدمات نظام مقدس اسلامی و دولت سیزدهم است.

وی یکی از اهداف برگزاری این رویداد را ایجاد امید در میان مردم عنوان کرد و گفت: تمام تلاش دشمنان ایجاد یاس و ناامیدی میان مردم از نظام و نادیده گرفتن زحمات صورت گرفته است که برگزاری چنین رویدادهایی در جهت از بین بردن برنامه های دشمنان امری لازم و ضروری است.

پیوند ضمن قدردانی از بسیج رسانه در جهت برگزاری این رویداد گفت: مدیران در این رویداد، مقایسه ای از قبل و بعد از انقلاب خواهند داشت و گزارشی هم از خدمات دولت سیزدهم ارائه خواهند کرد که رسانه ها باید در قالب خبر، کلیپ، موشن گرافی، یادداشت، گزارش خبری و سایر حوزه ها به انعکاس اقدامات صورت گرفته بپردازند.

وی بیان کرد: برای مثال بیشترین پیشرفت پتروشیمی گچساران در دولت سیزدهم بود و اعتباراتی که این دولت اختصاص داد منجر به تکمیل و بهره برداری از این پروژه شد که رسانه ها باید در این خصوص اطلاعات لازم را به مردم ارائه دهند.

معاون استاندار تاکیدکرد: در پایان این رویداد هم کتابچه‌ای از خدمات کم نظیر روایت شده در فصل های مختلف تهیه و به عنوان مرجع خیلی از آمارها در اختیار قرار گیرد.  
  
رئیس بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد هم با اشاره به اینکه تاکنون 15 تیم پنج نفره برای شرکت در این رویداد نام نویسی کردند، گفت: رویداد جام رسانه ای امید 24 خرداد ماه با حضور استاندار، فرمانده سپاه فتح و سایر مدیران استانی آغاز و خبرنگاران و فعالان رسانه ای طی 12 ساعت با هم به رقابت می پردازند.

عباس رضایی عنوان کرد: در این رویداد مدیران دستگاه ها در بازده زمانی 20 دقیقه ای گزارشی از اقدامات دستگاه مربوطه خود ارائه می دهند و رسانه هم در قالب های مختلف اخبار را منتشر خواهند کرد.

وی اظهار داشت: بعد از آن هم اصحاب رسانه می توانند تا سه روز به انتشار اخبار از مطالب مطرح شده در رویداد جام رسانه ای امید بپردازند و در پایان مهلت سه روزه دستگاه پایشگر بسیج رسانه کشور اقدام به پایش دستگاه های برتر می کند و قبل از فرا رسیدن ماه محرم از تیم های برتر تجلیل می شود.

رئیس بسیج رسانه استان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در موضوع جهاد تبیین و امیدآفرینی در جامعه گفت: این رویداد فرصت مناسبی برای تبیین خدمات نظام اسلامی و همچینن ایجاد امید در میان مردم است.

در این نشست با حضور مدیران استانی از تندیس جام رسانه ای امید رونمایی شد.

دکمه بازگشت به بالا