ورزشی

هدف پیکان ماندن در لیگ برتر است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، رسول خطیبی پنجشنبه شب در نشست مطبوعاتی پس از بازی با پرسپولیس اظهار کرد: در ابتدا باید از میزبانی خوب قزوین برای این دیدار تقدیر و تشکر کنیم.

وی با بیان اینکه ورزشگاه شرایط خوبی داشت، افزود: شرایط ورزشگاه و میزبانی قزوین خوب و قابل تقدیر بود.

سرمربی تیم پیکان با بیان اینکه در برابر تیمی به نام پرسپولیس بازی کردیم که چندین دوره قهرمان لیگ برتر شده است، عنوان کرد: با قدرت می گویم که تا پایان فصل هیچ تیمی در برابر پرسپولیس این تعداد موقعیت نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه موقعیت‌های گلزنی بسیاری داشتیم، بیان کرد: جوانی تیم و از خود نگذشتن بازیکنان باعث شد موقعیت‌های خود را از دست بدهیم و در مقابل ما تیم پرسپولیس از معدود موقعیت خود بهره ببرد.

خطیبی تاکید کرد: بازیکنان جوانی داریم اما مطمئن هستم که با پخته شدن این بازیکنان مشکل تیم ما هم حل خواهد شد و در برابر تیم‌های دیگر حرف‌های زیادی خواهیم داشت.

وی در پایان با بیان اینکه هدف ما ماندن در لیگ برتر است، تصریح کرد: تصمیم نداشتم در مورد حواشی صحبت کنم اما ما امروز اصلاً میزبان نبودیم و امیدوارم مسئولین به تیم‌هایی مثل ما که جوان هستند اهمیت بیشتری بدهند.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا