ورزشی

مبلغ دریافتی پرسپولیس برای فسخ قرارداد زاهدی

به گزارش خبرگزاری مجله خانواده؛ مهاجم شش گله پرسپولیس در آخرین ساعات مانده به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات سرانجام موفق شد مدیران پرسپولیس را برای صدور رضایت‌نامه‌اش به مقصد ژاپن راضی کند.

به گزارش ورزش سه، شهاب زاهدی که ابتدای فصل با قراردادی یک ساله و قرضی به پرسپولیس پیوست و تحت قرارداد باشگاه اوکراینی بود، با رسیدن پیشنهادی از جی لیگ ژاپن دوباره سودای لژیونر شدن در سرش افتاد.

درحالی که پرسپولیس برای بازگشت شهاب زاهدی به تمرینات به او تذکر داده بود و سرخ‌ها در این شرایط می‌خواستند از ادامه حضور زاهدی تا پایان فصل بهره ببرند اما این مهاجم اصرار زیادی به جدایی داشت و سرانجام رضایت‌نامه خود را از پرسپولیس دریافت کرد.

پرسپولیس که پایان فصل شهاب زاهدی را دیگر تحت قرارداد خود نداشت از این انتقال سود مالی خوبی برده است. این مهاجم تاکنون تنها ۲۷ درصد از قراردادش را دریافت کرده بود و با بخشش هفتاد درصد باقی‌مانده و پرداخت صد هزار دلار برای مبلغ رضایت‌نامه از پرسپولیس جدا شد.

شهاب زاهدی با ۶ گل زده در لیگ، برترین گلزن قرمزها بود و باید دید پرسپولیس چه برنامه‌ای برای پر کردن جای خالی او خواهد داشت.

258 258

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا