ورزشی

جزئیات تفاهم‌نامه تحقیقاتی فرماندهی انتظامی گیلان و دانشگاه آزاد بندرانزلی

جزئیات تفاهم‌نامه تحقیقاتی فرماندهی انتظامی گیلان و دانشگاه آزاد بندرانزلی

دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان گیلان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی بندرانزلی تفاهم‌نامه امضا کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، تفاهم‌نامه همکاری علمی، تحقیقاتی و آموزشی میان دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان گیلان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی بندرانزلی منعقد شد.

این تفاهم‌نامه با هدف همکاری مشترک در تمامی زمینه‌های علمی، پژوهشی و فناوری با در نظر گرفتن امکانات طرفین اعم از علمی، فنی، نیروی انسانی، اطلاعات، تجربه و تخصص به امضا رسید.

زمینه‌های همکاری و تعهدات مشترک این تفاهم‌نامه همکاری در برگزاری جلسات اندیشه‌ورزی، میزگردها، همایش‌ها، کارگاه‌ها و برپایی نمایشگاه‌های علمی مرتبط، همکاری در زمینه شناسایی نخبگان، ایده‌پردازان، پژوهشگران و فناوران در حوزه‌های مختلف مرتبط با نظم، امنیت و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و موارد مبتلا‌به انتظامی پلیسی به‌منظور بهره‌مندی از ظرفیت‌های علمی و دانشی آنان است.

جزئیات تفاهم‌نامه تحقیقاتی فرماندهی انتظامی گیلان و دانشگاه آزاد بندرانزلی

همچنین همکاری علمی در زمینه طراحی و اجرای طرح‌های پژوهشی کاربردی مشترک در حوزه فناوری، مهیا کردن امکانات استفاده از آزمایشگاه‌ها و تجهیزات مرتبط برای پژوهشگران طرفین، انجام ترجمه متون و تالیفات مرتبط در صورت نیازمندی، همکاری برای کاربردی کردن تحقیقات و طرح‌های خاتمه‌یافته پژوهشی مرتبط با نظم، امنیت و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و موارد مبتلا‌به انتظامی پلیسی در استان، استفاده از توان تخصصی طرفین برای ارائه مشاوره‌های علمی و مبادله تجربیات، اسناد و مدارک علمی، پژوهشی میان طرفین براساس طبقه‌بندی‌های سازمانی از دیگر جزئیات این تفاهم‌نامه است.

همکاری درباره انتشار کتب، متون آموزشی ترویجی، فرهنگی، اجتماعی و نشریات علمی و پژوهشی، همکاری در زمینه اطلاع‌رسانی درباره موضوعات علمی، پژوهشی طرفین، فراهم آوردن امکان بهره‌گیری از نتایج طرح‌های پژوهشیِ انجام‌شده مرتبط در قالب کاربست برای طرفین، ایجاد زمینه‌های اجرای موضوعات پژوهشی مورد نیاز طرفین توسط اعضای هیئت‌علمی، نخبگان و پژوهشگران دانشگاه‌ها، انجام تعهدات مندرج در قرارداد‌های منعقد شده و استفاده از تمامی ظرفیت‌های طرفین در راستای توسعه فرهنگ کارآفرینی و نوآوری در استان گیلان از دیگر موارد تفاهم‌نامه همکاری علمی، تحقیقاتی و آموزشی میان دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان گیلان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی انزلی است.

این تفاهم‌نامه به مدت یک سال میان طرفین منعقد شد و تداوم فعالیت یا بازنگری، اصلاح و تغییرات در مفاد آن به پیشنهاد کارگروه و با توافق بالاترین مقام طرفین خواهد بود.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا