ورزشی

بازگویی قدوس از دوران محرومیت: حتی به فکر بازنشستگی هم افتادم

هافبک ایرانی تیم برنتفورد گفت که روزهای سختی را در زمان محرومیت تجربه کرد.

به گزارش مجله خانواده ، به نقل از کانال فوتبال سوئد ، سامان قدوس در یک سال گذشته شرایط سختی را تجربه کرده و نتوانسته هویسکا را به تیم اسپانیایی منتقل کند و باعث شکایت تیم ، محرومیت قدوس و بازیکنان چندین ماهه شود.

برنتفورد این شانس را دارد که پنج پیروزی ، یک تساوی از 6 بازی گذشته لیگ برتر کسب کند ، در جایگاه سوم قرار گیرد و به لیگ برتر صعود کند. قدوس در ابتدا نیمکت نشین بود ، اما در بازی های اخیر با گلزنی و پاس گل دادن استعداد خود را نشان داد و به عنوان بازیکن ثابت تیم تبدیل شد.

سامان قدوس شرایط خود را اینگونه توصیف می کند: هنوز حالم خوب نیست اما حالم بهتر می شود و مرتباً آموزش می بینم. من فکر می کنم این بهتر می شود زیرا من شروع به بازگشت به ریتم فوتبال و تمرین می کنم. واضح است که محرومیت به من آسیب سختی زده است. پس از آن ، به دلیل شیوع تاج ، دیگر بازی های فوتبال برگزار نمی شد. همه اینها مرا از بازی دور نگه داشت. من از حضور در برنتفورد بسیار خوشحالم. اینجا خیلی راحت است. فکر می کنم این باشگاه به من کمک زیادی کرده تا پیشرفت کنم.

یک بازیکن ایرانی نیز در مورد محرومیت خود گفت: “واضح بود که دشوار است. این یکی از سخت ترین چیزهایی بود که من تجربه کردم. همه چیز بسیار منفی بود. این روی خواب من تأثیر می گذاشت. من همیشه استرس دارم. احساس می کردم و فکر می کردم چه اتفاقی خواهد افتاد. زمانی که برای جلوگیری از استرس در فکر ترک فوتبال بودم ، اما آیا از نظر ذهنی قویتر شدم؟ بله! من یک بازیکن فوتبال بهتر شدم؟ فکر می کنم چنین است. من سه بار در روز تمرین می کردم. همانطور که از نظر ذهنی گفتم در فرم عالی بودم خودم که چهار ماه دیگر فرصت داشتم تمرین کنم و بهتر شوم.

وی در پایان گفت: چنین اتفاقی برای فوتبالیست ها رخ نمی دهد ، من اصلا دوست ندارم در این مورد صحبت كنم و شاید روزی كتابی در مورد آن بنویسم. در حال حاضر تمرکز من روی موفقیت تیمی و بهتر است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا