ورزشی

آمریکایی ها شانس نداشته خود را دوباره امتحان نکنند

عزیزی: آمریکایی ها شانس نداشته خود را دوباره امتحان نکنند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با محکوم کردن جنگ افروزی های آمریکا در منطقه،گفت: آمریکایی ها شانس نداشته خود را دوباره امتحان نکنند و با مردان شجاع جبهه مقاومت خود را درگیر نکنند.

ابراهیم عزیزی،نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری مجله خانواده با اشاره به جنگ افروزی های آمریکا در منطقه خاورمیانه،گفت اقدامات و جنگ افروزی های آمریکا در منطقه محکوم به شکست است. این نوع حرکات آمریکایی ها با اراده ملت ها روبرو است.آمریکایی ها در این سالها هر جا که با اراده ملت ها و فرهنگ مقاومت روبرو شدند متحمل شکست های سنگینی شدند.

 نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی،اظهار کرد: هر نوع رفتار ماجراجویانه و هر رفتاری که به دور از قواعد و چارچوب های بین الملل باشد و موجبات ناامنی منطقه ای را فراهم کند و هر اقدامی که بخواهد خدشه ای به جبهه مقاومت وارد کند با پاسخ های قاطع و پشیمان کننده این جبهه روبرو می شود.

وی اظهار کرد: آمریکایی ها شانس نداشته خود را دوباره امتحان نکنند و با مردان بزرگ و شجاع جبهه مقاومت خود را درگیر نکنند.

انتهای پیام

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا