6 راه حل میز ناهار خوری برای خانه های کوچک

میز ناهار خوری برای خانه های کوچک تانیل چوب

شاید شما از آن دسته افرادی باشید که دوست دارند فضاهای مختلف خانه خود را جدا و مستقل از یکدیگر نگه دارند. یعنی وقتی وارد خانه می شویم به راحتی می توانیم با یک نگاه اتاق نشیمن، پذیرایی، غذاخوری و … را شناسایی کنیم. اما این یک وضعیت بسیار ایده آل در نظر گرفته می شود و در آپارتمان های کوچک امروزی، همه چیز غیرممکن است. اتاق غذاخوری نیز فضایی است که اغلب کوچکی خانه را قربانی می کند. اما با تمام کمبود فضا، ایده هایی برای تزیین یک اتاق غذاخوری مستقل برای خود دارید. اگر خانه کوچکی دارید و قصد دارید برای آن میز ناهار خوری مناسب بخرید، حتما به فروشگاه تانیل چوب مراجعه کنید. همچنین برای دیدن مدل ها نمونه های خارجی و اروپایی به سایت westelm مراجعه کنید.

1. یک اتاق غذاخوری دایره ای کوچک

میزهای گرد معمولاً به دلیل شکل براقی که دارند طرفداران بیشتری نسبت به مدل های مستطیلی به خود جذب می کنند. این مدل ها برای گوشه ها و فضاهای کوچک بسیار مناسب هستند. اگر گوشه ای در خانه خود دارید که استفاده نشده است، می توانید یک ناهارخوری زیبا با طراحی میز و میز گرد ایجاد کنید. متریال میز را می توان با توجه به سبک دکوراسیون انتخاب کرد.

میز ناهار خوری گرد

چوبی

شیشه

فلزی

هر کدام از این متریال ها حس و شخصیت منحصر به فردی به دکوراسیون شما می بخشند اما بسته به مدل و میزان خلاقیت طراح می توانند ترکیبی از یک یا چند متریال با هم باشند.

2. میز ناهار خوری کوچک مدرن

در پروژه مدرن خانه کوچک، شاهد افزایش استفاده از مبلمان و تجهیزات چند منظوره هستیم. میزهای ناهارخوری نیز در این دسته خلاقانه ساخته شده اند. همانطور که در عکس بالا می بینید، میز ناهار خوری به عنوان یک آشپزخانه اوپن عمل می کند که برای خانه های کوچکتر عالی است. این کار علاوه بر استفاده بهینه از فضای موجود در یک خانه کوچک، سبک و ژورنالیستی خاصی به دکوراسیون منزل شما خواهد بخشید. ترکیب میز اپن با دیوار آشپزخانه و ایجاد طرح های متنوع با آن جذابیت فوق العاده ای ایجاد می کند.

3. میز ناهار خوری تاشو کوچک

نمونه ای از جدیدترین طراحی و ساخت میز ناهارخوری مدل تاشو می باشد. این مدل ها که قابلیت تجهیز به صندلی تاشو را دارند، پس از استفاده قابل تا شدن و نگهداری می باشند. در نتیجه، وقتی به آنها نیاز ندارید، فضای خانه شما را اشغال نخواهند کرد. همچنین اندازه کوچک آن امکان استفاده از آن را در سایر قسمت های خانه به جز آشپزخانه فراهم می کند.

4. میز ناهارخوری کوچک

تصاویر بالا مدل تاشو مشابهی را نشان می دهند، با این تفاوت که دسته در هنگام تا شدن روی دیوار قرار می گیرد و به عنوان کابینت و قفسه دیواری عمل می کند. گونه های کوچک ممکن است کوچک باشند، اما در فضاهای کوچک به خوبی رشد می کنند. در بیشتر موارد بهتر است نقشه مناسب خانه را خودتان به نجار سفارش دهید و آن را نصب کنید. زیرا این کار نیاز به اندازه گیری و طراحی دقیق دارد تا هنگام بسته شدن یا باز شدن مشکلی پیش نیاید. همچنین فراموش نکنید که این نمونه از میز ناهارخوری نیز باید در بسته بودن زیبایی خود را داشته باشد.

5. میز ناهار خوری کوچک قابل تبدیل

اگر از آن دسته افرادی هستید که مهمانی های زیادی دارید، این مدل ها می توانند برای شما مناسب باشند. جداول متغیر مکانیزمی برای تبدیل به جدول بزرگتر در صورت نیاز دارند و به طور کلی شبیه یک جدول معمولی هستند. علاوه بر غذاخوری، استفاده های دیگری از میز شما بستگی به نیاز شما و البته طراحی میز دارد.

6. میز ناهار خوری کوچک دیواری

آخرین نمونه ای که می خواهم به شما توصیه کنم نقاشی های دیواری است. از مزایای این مدل ها این است که می توان آنها را با پایه دیواری ساخت و به عنوان میز یا کاربری دیگر از آن ها استفاده کرد. تصاویر بالا نمونه هایی از چوب و شیشه را به شما نشان می دهد. تفاوت مدل های دیواری با مدل قبلی این است که به صورت کاملاً ثابت روی دیوار نصب می شوند و ریزش و تغییر نمی کنند.

دکمه بازگشت به بالا