بین الملل

تألیف کتاب«دروغ‌های مادرم» توسط عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد شبستر

تألیف کتاب«دروغ‌های مادرم» توسط عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد شبستر

کتاب «دروغ‌های مادرم» شامل ۱۷۷ داستان کوتاه توسط عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد شبستر تألیف شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، دومین اثر قلمی ابوالفضل اسعدی دیزجی هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر با همکاری همسر وی حمیده معینی با عنوان«دروغ‌های مادرم» منتشر شد.

کتاب «دروغ‌های مادرم» شامل ۱۷۷ داستان کوتاه زندگی بوده که بخش اول آن درباره جایگاه ارزشمند و بی‌بدیل مادران است. نوع نگارش این کتاب به گونه‌ای بوده که همه اقشار می‌توانند آن را تهیه و مطالعه کنند. چاپ اول این کتاب از سوی انتشارات زهره علوی منتشر شده است. 

تألیف کتاب«دروغ‌های مادرم» توسط عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد شبستر

ابوالفضل اسعدی دیزجی یکی از نویسندگان این کتاب از دیزج خلیل در شهرستان شبستر و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی شبستر بوده که دومین اثر قلمی خود را روانه بازار کتاب و کتابخوانی کرده است.

نخستین اثر اسعدی با عنوان«پرورش اصولی گوسفند» در سال ۱۴۰۰ منتشر شده و حمیده معینی دیگر نویسنده کتاب «دروغ‌های مادرم» همسر اسعدی و از معلمان مدارس شهرستان شبستر بوده که نخستین تألیف رسمی خود را با نگارش این کتاب تجربه می‌کند.

نویسنده تحریریه مطالب بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با رویکردی منحصر به فرد. با توانایی تحلیلی قوی و طرح سوالات کلیدی، شما را در قلب اتفاقات جهانی قرار می‌دهم. با استفاده از شیوه‌ای جذاب و سرگرم‌کننده، به شما اخبار جهانی را منتقل می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا